Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-09-28 17:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Autobusy wrócą na Piłsudskiego później niż planowano

Olsztyn24
(fot. archiwum)
Przesuwa się zapowiadany na 20 września termin powrotu komunikacji miejskiej na Al. Piłsudskiego, na odcinku od ul. Kościuszki do ratusza. Wykonawca inwestycji, firma Balzola, powołując się na trudne warunki atmosferyczne, wyznaczył nowy termin wpuszczenia autobusów w rejon ratusza - do końca tego tygodnia.

Po zmianie organizacji ruchu zawieszone zostaną tymczasowe przystanki przy ulicach Pieniężnego (koło budynku Poczty Polskiej), 22 Stycznia i Reja. Ponownie natomiast zaczną działać te przy ul. 1 Maja, przy al. Piłsudskiego w pobliżu Aury i aresztu oraz po obu stronach ul. Pieniężnego, przy budynku Polonii.

Zmiany będą dotyczyć autobusów 17 linii dziennych oraz dwóch nocnych.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~ala / 2015-09-29 11:01
a jakie to trudne warunki atmosferyczne sa u nas snieg mroz huragany? a swoja droga to kto majstrowal przyswiatlach na sikorskiego od poniedzialku tworza sie korki az po kosciol
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl