Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-09-28 21:40 | Rozmiar tekstu: A A A

KWW „Kukiz15” zaprezentował swoich kandydatów na posłów

Olsztyn24
Konferencja odbyła się w Koszarach Funka | Więcej zdjęć »
Podczas konferencji prasowej zorganizowanej dzisiaj (28.09) w Koszarach Funka w Olsztynie Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz`15” zaprezentował nazwiska kandydatów komitetu, którzy ubiegać się będą o mandaty poselskie na Warmii i Mazurach w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

- Nie jesteśmy partią polityczą - wyjaśniał prowadzący spotkanie Andrzej Maciejewski, warmińsko-mazurska „jedynka” komitetu. - Nie idziemy po władzę, ale po to, żeby zmobilizować obecną władzę do działania.(...) Chcemy być czynnikiem mobilizującym do faktycznego myślenia o Polsce, o propaństwowości, patriotyzmie gospodarczym i na arenie międzynarodowej. To jest istota naszego działania.

Na liście wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców „Kukiz`15” w okręgu wyborczym nr 35 (olsztyńskim) znaleźli się:
R E K L A M A
banner
1. Andrzej Maciejewski, politolog (Giedajty)
2. Tomasz Tadeusz Dudziak, politolog (Korsze)
3. Iwona Janina Możejko, pielęgniarka (Klebark Wielki)
4. Piotr Milewski, pedagog (Reszel)
5. Piotr Cezary Lisiecki, przedsiębiorca (Naglady)
6. Łukasz Zakrzewski, inżynier budownictwa (Giżycko)
7. Elżbieta Śmigiel, księgowa (Gdańsk)
8. Agnieszka Roszig, główna księgowa (Koczarki)
9. Piotr Niedźwiecki, inżynier mechanik (Olsztyn)
10. Maja Olsztyn, przedstawiciel medyczny (Olsztyn)
11. Magdalena Kowalik, pracownik ochrony fizycznej (Olsztyn)
12. Wojciech Piotr Szewczak, nauczyciel historii (Szczytno)
13. Aneta Maria Świerżewska, opiekun w domu pomocy społecznej (Olsztyn)
14. Tomasz Pitura, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy (Olsztyn)
15. Robert Janusz Jurkowski, rzeczoznawca majątkowy (Ełk)
16. Henryk Tadeusz Falkowski, nauczyciel historii (Olsztyn).

Więcej o kandydatach Komitetu Wyborczego Wyborców „Kukiz`15” na posłów w wideorelacji z konferencji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [9]
~rock'ndroll / 2015-10-26 18:40
Gratulować czy ubolewać?
~jędrzej ż / 2015-10-15 11:43
Witam ,Proszę Państwa zostałem oszukany przez Pana Tomasza Dudziak,( poz. 2 KUKIZ'15) a mianowicie prowadząc firmę transportową tankował pojazdy na mojej stacji i do dnia dzisiejszego nie uregulował zadłużenia co na dzień dzisiejszy wynosi ponad 20 tys zł co z odsetkami wynosi 45 tys zł, Pan Tomasz unika kontaktu a wszystkie moje posty kasuje, w ramach udowodnienia mogę przesłać wyrok sądu, który posiadam oraz nakaz zapłaty , proszę Państwa o pomoc w postaci wpłynięcia na tego Pana, aby uregulował zadłużenie. Jak taki człowiek może startować na Posła sejmu RP, gdzie będzie decydował o stanowieniu prawa , jak sam go nie przestrzega i oszukuje ! PANIE TOMASZU PROSZĘ O KONTAKT I UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI !!!!! ŻURALSKI Jędrzej
~olaf / 2015-10-04 03:02
Patrzac na te zdjecie nie wiem co mam myslec! Zaczynam od lewej> " i tak sie nie uda: dalej " o co mnie pytaja? dalej : nic z tego nie rozumiem! dalej :moze sie uda ? Popieram Pawla Kukiza ale nie wstawiajcie tach zdjec!
~Marzena / 2015-10-03 13:59
Iwona cieszę się , że znalazłaś się na liście. Osobiście nie mogę na ciebie oddać głosu , ale z oddali będę cię wspierać. Najwyższy czas , aby prawdziwi społecznicy zaczęli decydować o pokrzywdzonych obywatelach - spółdzielcach. Czas na likwidację Krajowej Rady Spółdzielczej.
~Joanna / 2015-10-03 09:32
Jest mi bliski temat "spółdzielczość". Iwona, będę trzymać kciuki za ciebie, a tak po ludzku pomodlę się. Wspieram Cię serdecznie i dasz radę. Takich ludzi potrzebuje Polska. Prawych, nieskorumpowanych, niesprzeniewierzających się sprawie i prawdomównych. Taka jesteś. Bóg z Tobą.
~Iwona M / 2015-10-03 00:37
W witrynie trzy lata, ponad 1200 komentarzy, 127 wpisów. Od 2013 r. ( styczeń ) śledziłam ponad 40 Komisji Nadzwyczajnych NPS (ustawy spółdzielcze ) i mogę stwierdzić, że zorganizowana grupa przestępcza nie zna litości. Posłowie, zdrajcy spółdzielców prawdziwych właścicieli, celowo opuszczali posiedzenia, żeby nie procedować. Prawnik prezesów, otrzymał tekę, a nasz jedyny sprzymierzeniec "kopa" od Przewodniczącego Klubu PO P. Grupińskiego - bo za dużo zgłaszała poprawek na korzyść "frajera". Przez okres czterech lat, przekażę 240 tys. zł. na "STOP EKSMISJI" - czy dacie mi Państwo szansę?
~Iwona M / 2015-10-03 00:00
Żyjemy w naszym kraju. Dlaczego musimy ciągle walczyć i się upominać o swoje prawa? Jak długo jeszcze, będziemy drugą kategorią obywateli, przecież Konstytucja ( Kwaśniewskiego ) daje nam równe prawa?.... Partiokraci mogą URATOWAĆ NASZĄ OJCZYZNĘ - powinni odejść! .... Jeden zapis - Z USTAWY. .. Dwie kadencje dla posłów, prezesów, członków Rad Nadzorczych itd. ( obowiązujące z chwilą ogłoszenia ). I PO ZORGANIZOWANEJ GRUPIE PRZESTĘPCZEJ.... Obowiązkowo: 'Kto działa na szkodę Polski i Obywateli, konfiskata mienia i 5 lat łagrów" - JEDNYM CIĘCIEM SIĘ POZBĘDZIEMY, TWÓRCÓW DŁUGU PUBLICZNEGO TZW. "DARMOZJADÓW".
~mazur1 / 2015-10-02 07:41
I Bardzo dobrze że nieznane twarze!!! O to chodzi! Starych wyjadaczy partyjnych od lewa do prawa mamy dość!Widać że każdy z tych ludzi jest od nas z Ziemi a nie Marsa! Popieram Ruch Kukiza!
~tomasz54 / 2015-09-30 13:42
skąd oni tych ludzi znaleźli? same nieznane twarze!