Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-09-29 17:21 | Rozmiar tekstu: A A A

W nocy nastąpią zmiany na Piłsudskiego

Olsztyn24
Schemat nowej organizacji ruchu na ul. Piłsudskiego
Dziś w nocy (29/30.09) zmieniona zostanie organizacja ruchu w centrum Olsztyna. Aleją Piłsudskiego o środy znów będzie kursowało 19 linii autobusowych komunikacji miejskiej. Ruch będzie się odbywał w dwóch kierunkach.

Udrożnione zostanie też skrzyżowanie z ul. 1 Maja i Pieniężnego. Oznacza to, że ponownie uruchomione zostaną przystanki przy CH Aura, w obu kierunkach, oraz przy ul. 1 Maja. W dalszym ciągu korzystać będzie można z przystanków na ul. Pieniężnego w obie strony. Zlikwidowane zostają natomiast przystanki na ul. 22 Stycznia i ul. Reja. Ulica 11 Listopada pozostaje całkowicie zamknięta.

Jest też dobra informacja dla indywidualnych kierowców. Otwarty zostaje przejazd w jedną stronę z Alei Piłsudskiego w ulicę Kopernika.
R E K L A M A
banner
Zmiany zaczną obowiązywać od godziny 5:00 rano w środę.
Komentarze [1]
~benek / 2015-09-30 09:55
a kto majstrowal w tym tygodniu przy swiatlach na sikorskiego od poniedzialku sa korki od galerii do kosciola na wilczynskiego czy ktos to w ogole monitoruje?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl