Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-09-29 18:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejni olsztynianie mieszkający najdłużej w stolicy Warmii i Mazur wyróżnieni

Olsztyn24
Na dzisiejszą uroczystość przygotowano 56 certyfikatów | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyła się dzisiaj (29.09) druga część gali „Olsztyniacy 1945”, zorganizowanej przez Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych dla uczczenia olsztyniaków, którzy w mieście nad Łyną mieszkają najdłużej - od 1945 roku.

Dzisiejsza uroczystość była kontynuacją tej, która odbyła się w maju bieżącego roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Wtedy to specjalnie przygotowanymi na tę okazję 147. certyfikatami planowano wyróżnić tych, których udało się odnaleźć przy pomocy Urzędu Miasta inicjatorowi przedsięwzięcia Tadeuszowi Milewskiemu - społecznikowi, m.in. prezesowi Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

Nie wszystkie osoby jednak mogły przybyć na majową galę i to z myślą o nich właśnie przygotowano dzisiejszą uroczystość. Do przekazania bowiem pozostało 56 certyfikatów, które wyróżnionym osobiście wręczył prezydent miasta Piotr Grzymowicz, życząc wszystkim wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności.
R E K L A M A
banner
Uroczystość swym występem uświetnił działający przy MOK Chór Akademii Trzeciego Wieku „De Novo” pod kierunkiem Michaliny Butkiewicz.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie „Olsztyniacy 1945” (cz. 2)

»

29-09-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl