Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2015-09-29 22:26 | Rozmiar tekstu: A A A

MZPiTU działa już 15 lat!

Olsztyn24
Jubileuszowe gratulacje od prezydenta Olsztyna odbiera Błażej Gawroński - dyrektor MZPiTU (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W starej sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza odbyła się dzisiaj (29.09) uroczystość 15-lecia Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Na sali, wśród gości, znaleźli się dyrektorzy szkół, szefowie świetlic terapeutycznych, pracownicy firm, które współpracują z olsztyńskim MZPiTem. MZPiTU zaczęło działalność 1 stycznia 2000 roku.

- Na przestrzeni tych 15 lat profilaktyka zmieniła się diametralnie - mówi dyrektor MZPiTU, Błażej Gawroński. - Od takiego podejścia, które znamy, czyli prelekcje, pogadanki, spotkania, do podejścia nowej generacji, czyli dobrego diagnozowania potrzeb młodego człowieka w szkole, tworzenia więzi rodzinnych, wpływu autorytetów.

Jak przy każdych uroczystościach, tak i tu nie mogło zabraknąć jubileuszowego tortu dla gości.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl