Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2015-09-30 11:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejna edycja spotkań z mamami w ciąży i rodzicami już 3 października w Aura Centrum

Olsztyn24
 
Przyszła mamo, zadbaj o siebie! Pod tym hasłem już po raz drugi Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i Aura Centrum organizują bezpłatne badania USG i USG 4D oraz konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży. Akcja odbędzie się w godzinach 11.00-16.30 na parterze centrum, w pobliżu salonu RTV Euro AGD.

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to atrakcje, które czekają na wszystkie mamy, które 3 października odwiedzą olsztyńską Aurę. Akcja będzie realizowana w ramach programu „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2015”. Na potrzeby badań w Aura Centrum powstaną dwa gabinety wyposażone w leżanki, aparaty USG i niezbędny sprzęt.

- Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, dlatego cieszymy się, że na terenie Aura Centrum organizujemy akcję, która pokazuje jak świadomie czerpać z tego okresu jeszcze więcej radości. Mam nadzieję, że w sobotę, 3 października, każda przyszła mama wyjdzie z naszego centrum doceniona i pewna swoich codziennych kroków – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.
R E K L A M A
banner
W trakcie akcji wszystkie przyszłe mamy będą mogły przeprowadzić bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę stanu zdrowia dziecka. Niezwykłym przeżyciem będzie także możliwość wykonania USG 4D, badania które pokazuje trójwymiarowy obraz z brzucha matki w czasie rzeczywistym. Dzięki nowatorskiej technologii badanie umożliwia oglądanie ruchów wykonywanych przez dziecko, a nawet mimiki jego twarzy.

Ilość badań, które zostaną wykonane jest ograniczona a z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy będą mogli także skorzystać z porad i konsultacji z ekspertami, które odbędą się w specjalnie wydzielonych strefach tematycznych: przygotowanie do porodu, karmienie piersią, pielęgnacja niemowląt czy noszenie w chustach. Dla pań szczególnie cenne będą praktyczne porady jak wrócić do formy po porodzie. „Na wszelki” wypadek przeprowadzone zostaną również pokazy jak udzielić maluchowi pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia.

Podczas akcji będzie można spotkać się także z przedstawicielami Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Eksperci odpowiedzą na pytania związane z ich pozyskiwaniem i przechowywaniem. Takie komórki w razie potrzeby będą mogły służyć zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej – innym członkom rodziny.

Wszystkim zainteresowanym mamom wykonana zostanie sesja zdjęciowa. Przeprowadzone zostaną także konkursy z nagrodami.  

Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej www.szczesliwe.macierzynstwo.pl.
AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl