Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-10-02 12:53 | Rozmiar tekstu: A A A

II Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe z artystycznym akcentem

Olsztyn24
Fotograficzna wystawa będzie zorganizowana w Starym ratuszu WBP
Wernisażem wystawy forograficznej „Warmia i Mazury – zielone i bezpieczne drogi” rozpocznie się w niedzielę (4.10) II Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe, które w tym roku odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim. Zarząd Dróg Wojewódzkich podsumuje efekty inwestycji drogowych zrealizowanych dzięki środkom unijnym, a także symbolicznie wkroczy w nową perspektywę 2014-2020. Wystawę otworzy marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Polski Kongres Drogowy i Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie po raz drugi zorganizowali Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe. Tegoroczne spotkanie przedstawicieli branży drogowej z całej Polski będzie trwało od 4 od 6 października w Lidzbarku Warmińskim. Tematy wiodące konferencji to wykorzystanie lokalnych zasobów kruszyw w budownictwie drogowym, technologie i materiały oraz innowacyjne rozwiązania wpisujące się w plany rozwoju sieci drogowej Warmii i Mazur w perspektywie na lata 2014-2020.

Konferencję rozpocznie wernisaż wystawy fotograficznej zorganizowanej przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie „Warmia i Mazury – zielone i bezpieczne drogi”. Celem wystawy jest ukazanie piękna dróg wojewódzkich naszego regionu, podsumowanie efektów Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013 i podziękowane wszystkim, dzięki którym możliwa była realizacja inwestycji drogowych.
R E K L A M A
banner
Fotograficzną wystawę będzie można można oglądać od 2 do 6 października w Galerii Stary Ratusz  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (ul. Stare Miasto 33) w Olsztynie. Wernisaż rozpocznie się w niedzielę (4.10) o godz. 16.00.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl