Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-10-03 22:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Hufiec Warmiński ZHP wystartował w nowy rok harcerski

Olsztyn24
Start Hufca Warmińskiego ZHP na stanicy wodnej Bryza w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Stu siedemdziesięciu harcerzy i zuchów Hufca Warmińskiego ZHP bierze udział w dorocznym Starcie Harcerskim - imprezie inaugurującej kolejny rok pracy harcerskiej. Przez dwa dni harcerze i zuchy będą się bawić i uczyć, zdobywając kolejne sprawności i umiejętności.

Bazą pierwszego dnia imprezy była Harcerska Stanica Wodna Bryza przy ulicy Olimpijskiej w Olsztynie. Stąd uczestnicy startu wyruszyli na rajdowe trasy: miejską, leśną, kajakową i zuchową. Po obiedzie odbyło się najważniejsze wydarzenie startu - apel harcerski, podczas którego odczytany został rozkaz komendanta hufca hm. Ewy Dyrdy wskazujący m.in. kierunki harcerskiej pracy na najbliższy rok.

W apelu wziął udział Paweł Papke, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, który zapowiedział współdziałanie PZPS w zorganizowaniu w Olsztynie Mistrzostw Polski harcerzy w piłce siatkowej.
R E K L A M A
banner
Po apelu uczestnicy startu pojechali do Pasymia, gdzie spędzą noc i drugi dzień imprezy. W Pasymiu zdobywać będą harcerskie sprawności.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Start Hufca Warmińskiego ZHP 2015

03-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl