Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2015-10-04 00:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Multidyscyplinarna „Akcja-rekreacja” nad Jeziorem Krzywym

Olsztyn24
Akcja - rekreacja w CRS Ukiel w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Chociaż dedykowane kajakarzom obiekty Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, położone przy ulicy Olimpijskiej, nie są tak popularne jak te przy ulicy Jeziornej, z plażą miejską na czele, to również oferują doskonałe warunki do rekreacji i uprawiania sportów wszelakich. Udowodnili to dzisiaj (3.10) członkowie Stowarzyszenia Aktywności Społecznej MŁYN i Warmińskiego Klubu Rowerowego FUN, organizując tam kolejną imprezę rekreacyjno-sportową z cyklu „Akcja - rekreacja”.

- Akcja-rekreacja to impreza multidyscyplinarna, ponieważ skupiamy tutaj miłośników wszelkiej aktywności fizycznej - mówi Mateusz Kownacki z Warmińskiego Klubu Rowerowego FUN. - Główne punkty imprezy to marsze, wycieczki rowerowe, marsze nordic walking, bieganie. Wszystko na takim podstawowym poziomie, żeby było jak najszerzej dostępne. Ale są też dyscypliny zaproszone specjalnie na tę okazję. Są przedstawiciele sportów walki, są kolarze szosowi i górscy, są triatloniści, rugbyści i kajakarze. Mamy też partnerów, którzy działają przy sporcie, jak chociażby Fundacja Mam Marzenie, która realizuje też marzenia sportowe.

Organizatorzy dla rowerzystów, biegaczy i rowerzystów wytyczyli w pobliskim lesie dwie trasy: dwu i czterokilometrową. Każde przejście, przebiegnięcie lub przejechanie trasy to jeden punkt uprawniający do udziału w loterii fantowej z cennymi nagrodami związanymi ze sportem i rekreacją.
R E K L A M A
banner
Swoje propozycje rekreacyjne w ramach imprezy przygotowało też kilka firm i organizacji pozarządowych, wśród których wyróżniało się Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne - Warmińsko-Mazurskie.

Impreza „Akcja - rekreacja” wpisała się w obchodzony dzisiaj Narodowy Dzień Sportu oraz akcję „JAdę NIE TANKUJĘ”. Wydarzenie sfinansowane zostało przez Urząd Miasta Olsztyna oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Impreza rekreacyjno-sportowa „Akcja-rekreacja” w Olsztynie

»

03-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl