Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-08-22 19:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn. Aktywnie! i Projekt Plaża TVN razem dla aktywnych

Olsztyn24
Podczas imprezy odbyły się m.in. zajęcia z jogi | Więcej zdjęć »
Lato nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Olsztynianie z zapałem korzystają z przedostatniego wakacyjnego weekendu, by nabrać sił i pozytywnego nastawienia do życia oraz świata na długie jesienne i zimowe wieczory. Ci, którzy preferują spędzanie wolnego czasu w ruchu, mogli skorzystać dzisiaj (22.08) z atrakcji, jakie przygotowało dla nich miasto wspólnie ze stacją telewizyjną TVN.

Projekt Plaża, flagowa wakacyjna impreza TVN, ma zachęcać Polaków do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego też od początku lipca pojawia się na polskich plażach - olsztyńska odsłona, trwająca właśnie na plaży miejskiej, jest już ostatnią przewidzianą na te wakacje.

Goście z Warszawy przyjechali do stolicy Warmii i Mazur z własnym ekwipunkiem i programem, ale i nasi aktywni dołożyli coś od siebie - na miejskim molo na przykład odbyły się zajęcia z jogi i kolarstwa grawitacyjnego (śmiałkowie po porządnym rozpędzeniu się lądowali z rowerami w jeziorze). Udało nam się dojrzeć również m.in. amatorów nordic walking, kettlebells i kajakarzy.
R E K L A M A
banner
Kto nie miał okazji wybrać się na na plażę w piątek lub dzisiaj i wziąć udział w zabawie, może to zrobić jeszcze jutro (23.08), plażowe miasteczko zostanie zamknięte o godzinie 17.00.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Kulminacja „Olsztyn. Aktywnie!” na Projekcie Plaża

»

22-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl