Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-09-20 20:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedostatni aktywny weekend w Olsztynie

Olsztyn24
Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych | Więcej zdjęć »
Przed nami jeszcze tylko jeden weekend w ramach tegorocznej, VI edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”, bowiem z końcem września zaplanowano jej zakończenie. Dlatego też, mimo niesprzyjającej pogody, aktywni olsztynianie podczas mijającego właśnie weekendu licznie korzystali m.in. z zajęć jogi, pilatesu czy jazdy konnej. My odwiedziliśmy dzisiaj (20.09) miłośników wspinaczki sportowej w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.

Wspinaczkę sportową na sztucznej ściance wspinaczkowej organizuje Klub Wysokogórski w Olsztynie. Zajęcia skierowane są do osób początkujących, które nie miały nigdy styczności z wspinaniem, chociaż z możliwości treningu na ściance wspinaczkowej mogą skorzystać też osoby, które już wcześniej swoją przygodę ze wspinaniem rozpoczęły. Pod okiem i z pomocą instruktorów z Klubu Wysokogórskiego w Olsztynie można spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanych trasach.

Ta dyscyplina cieszy się sporym zainteresowaniem wśród olsztynian. Jak się okazuje, zarówno w poprzednich edycjach, jak i w tej mijającej chętnych do udziału w zajęciach nie brakuje - przychodzą nawet czteroletnie szkraby i osoby niepełnosprawne.
R E K L A M A
banner
- Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w dwóch dwudziestoosobowych grupach, po dwie godziny każda - mówi Michał Zawlik, sekretarz klubu. - Jest to niesamowita forma rozrywki, ale też sposób na przezwyciężanie swoich słabości.

Dzisiejsze zajęcia były ostatnimi w ramach tegorocznej edycji projektu. Gospodarze dyscypliny nie osiadają jednak na laurach i zapraszają w październiku na Dni Otwarte oraz listopadowe amatorskie zawody wspinaczkowe. Więcej informacji na ten temat dostępnych będzie na stronie internetowej klubu pod adresem www.kw.olsztyn.pl

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyn. Aktywnie! - Wspinaczka sportowa

»

20-09-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl