Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-10-16 15:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Metamorfozy kobiet, czyli startuje kolejna edycja BabaFest!

Olsztyn24
 
Po raz kolejny w Olsztynie odbędzie się festiwal BabaFest. Na uczestniczki czeka kilkadziesiąt spotkań i warsztatów, a także wyjątkowe koncerty Cuby De Zoo i spektakl „Usłyszeć taniec”. Jednym z elementów festiwalu jest też projekt „Warmińskie Metamorfozy”.

Festiwal BabaFest to inicjatywa dla kobiet, w której łącza się różne elementy – wiedza, kultura, sztuka i pasja. Organizatorkom wydarzenia zależy na rozwoju kobiet. W programie znalazły się warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologii czy stylizacji. Tematem przewodnim piątej już edycji festiwalu jest „Życie z pasją”

- Gościem specjalnym Festiwalu będzie Urszula Dudziak, jedna z najbardziej pasjonujących i energetycznych Polek, wokalistka jazzowa, która uwodzi głosem, zachwyca poczuciem humoru, dystansem do codzienności i wielką pasją – mówią organizatorki.
R E K L A M A
banner
Partnerem wydarzenia jest Galeria Warmińska, która wpisując się w ideę festiwalu organizuje projekt „Warmińskie Metamorfozy”. W ciągu dwóch tygodni, 10 laureatek projektu przejdzie metamorfozy z zakresu stylizacji, dietetyki, a także zabiegi fryzjerskie, dentystyczne i z zakresu medycyny estetycznej. Już 18 października będzie można zobaczyć pierwsze efekty metamorfoz. Finał odbędzie się 24 października. Dzień wcześniej z uczestnikami projektu i mieszkańcami Olsztyna spotka się modelka Agnieszka Maciąg.

Festiwal BabaFest potrwa od dzisiaj (16.10) do 18 października. Program festiwalu dostępny jest na stronie http://babafest.pl.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl