Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-10-17 19:01 | Rozmiar tekstu: A A A

„Ekonomik” świętował 70-lecie działalności

Olsztyn24
Jubileusz 70-lecia ZSE w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Kilkuset absolwentów, byłych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie ściągnęło dziś (17.10) z najdalszych zakątków Polski do obecnej siedziby szkoły przy ul. Bałtyckiej, by wraz z obecną kadrą dydaktyczną i uczniami świętować jubileusz 70-lecia ZSE.

Na uroczystości pojawili się też licznie przedstawiciele miejskiego i wojewódzkiego samorządu, parlamentarzyści oraz przedstawiciele placówek oświatowych i instytucji współpracujących z „Ekonomikiem”.

My też na tej jubileuszowej uroczystości byliśmy z aparatem fotograficznym i kamerą. Co widzieliśmy, przedstawiamy na zdjęciach i filmach, do obejrzenia których zachęcamy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~kazimierz m /matura 59 / 2015-10-19 18:48
Udział w uroczystości rocznicowej siedemdziesięciolecia szkoły , był dla mnie miłym przeżyciem. Dobra organizacja, znakomici goście honorowi a także znakomici absolwenci . Z zachwytem też patrzyliśmy na uczniów szkoły, obsługujących imprezę /uroda, wdzięk i sprawność /. Jestem i zawsze byłem dumny, że tą szkołę ukończyłem. Początkowo szkoła miała skromne lokum ale za to znakomite grono nauczycielskie ze śp.H. Kołomakiem na czele. Miłym akcentem uroczystości dla roczników maturalnych 58-65 / w sali nr. 16/ było spotkanie z profesorem Robertem Pieczkowskim , ktory zaczął nas uczyć matematyki w 1955 r. Oprócz ujmującej powierzchowności, zachował znakomitą pamięć i to pozwoliło nam wrócić do tamtej szkolnej rzeczywistości . Mówił ze swadą i poczuciem humoru o swej pracy / nad nami/ a także o sobie i swoich bliskich . Jesteśmy mu wdzięczni , że tak ciepło nas wspominał. Wieczorny bal był też bardzo udany - bawiliśmy się wesoło do póżnej nocy. Dziękujemy organizatorom - wszystko było na piątkę - uznając dawną klasyfikację.
~Halszka / 2015-10-17 23:16
Z ogromną przyjemnością odwiedziłam dziś moje dawne miejsce pracy. To fajna szkoła, świetni uczniowie, z którymi mam kontakt (internetowy przeważnie) do dzisiaj. Niektórzy przybyli dzisiaj, z całej Europy, bo takie są losy młodych ludzi obecnie. Miło było ich zobaczyć. Wszyscy bardzo sympatycznie wspominają chwile w szkolnej ławie. Do zobaczenia na następnym jubileuszu, a może wcześniej?! Pozdrawiam moich wychowanków oraz dawnych i obecnych pracowników szkoły!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
70-lecie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Olsztynie (1)

»

17-10-2015

image
70-lecie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Olsztynie (2)

»

17-10-2015

image
70-lecie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Olsztynie (3)

»

17-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl