Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-10-21 16:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Będzie wyborczy transport dla niepełnosprawnych

Olsztyn24
 
Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Sejmu i Senatu. W Olsztynie głosy będziemy oddawać w 101 obwodowych komisjach wyborczych. 14 z nich to komisje zamknięte - w szpitalach albo w areszcie. Są także lokale specjalnie przystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych - łącznie będzie 35 takich miejsc.

Wzorem minionych głosowań, także 25 października będzie można skorzystać z pomocy w dostaniu się do komisji wyborczych. Z transportu zorganizowanego przez Urząd Miasta będą mogły skorzystać osoby (wraz z opiekunem) z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności lub mające problemy z poruszaniem się.

Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie w niedzielę (25 października) w godzinach między 9:00 a 19:00 pod numerem telefonu 504 043 001. O godzinie przyjazdu transportu będzie decydować kolejność zgłoszeń.
R E K L A M A
banner
W niedzielnych wyborach będzie można głosować 7:00 a 21:00.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl