Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Waldemar Ziarek | 2015-10-22 20:19 | Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę podsumowanie Tygodnia Świadomego Kierowcy

Olsztyn24
Wolontariusze fundacji Kierowca Bezpieczny rozdadzą 1500 alkotestów
W najbliższą sobotę (24.10) na podsumowanie Tygodnia Świadomego Kierowcy, wolontariusze fundacji Kierowca Bezpieczny rozdadzą 1500 alkotestów certen. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problem pijanych kierowców na polskich drogach. Mimo zmiany w przepisach o ruchu drogowym, zaostrzających kary za jazdę po pijaku, problem w Polsce nie znika i nadal jest, w porównaniu z innymi krajami Unii Europejskiej, dramatycznie wysoki. Alkotesty Certen zostały zakupione dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu „Zarycz dla życia”.

W ramach projektu Zarycz dla życia, którego ambasadorami byli: kierowca Formuły I Felipe Massa oraz Krzysztof Hołowczyc, w krajach Europy Wschodniej w ciągu 100 dni organizacje pozarządowe z sektora bezpieczeństwa drogowego miały zebrać 150 tys. ryków imitujących dźwięk silnika Formuły 1, aby zwrócić społeczną uwagę na potrzebę bezpiecznego prowadzenia samochodu. W ramach projektu promowane jest przesłanie „Piłeś nie jedź - nigdy nie prowadź po alkoholu”

Na Warmii i Mazurach alkotesty rozdane zostaną podczas sobotnich dyskotek w Olsztynie, Nidzicy, Lidzbarku Warmińskim, Mrągowie, Bartoszycach i Szczytnie.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl