Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
natt | 2015-10-25 17:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Siatkarze Indykpolu AZS zaprezentowali się kibicom w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Prezentacja zespołu Indykpol AZS Olsztyn | Więcej zdjęć »
To była prawdziwa gratka dla fanów olsztyńskiej siatkówki. W niedzielne (25.10) popołudnie zaprezentowano nowy skład drużyny Indykpol AZS Olsztyn, która walczyć będzie w PlusLidze w sezonie 2015/2016.

Od godziny czternastej olsztyniacy mieli okazję osobiście porozmawiać z siatkarzami, potrenować z nimi na specjalnie przygotowanym mini boisku, a także zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Oficjalna prezentacja zawodników rozpoczęła się o godzine piętnastej. Przedstawiono zarówno bardzo dobrze znanych zawodników, jak również zupełnie nowe twarze.
R E K L A M A
banner
Oprócz pierwszego składu mieliśmy także okazję poznać zawodników z sekcji juniorów. We wspieraniu naszych siatkarzy swój udział miała także Piekarnia Tyrolska, która na tę okazję przygotowała słodką niespodziankę.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Prezentacja zespołu Indykpol AZS na sezon 2015/2016

25-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl