Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MB | 2015-10-29 00:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Gimnazjalistki z „Czternastki” spotkały się z mistrzem pchnięcia kulą

Olsztyn24
Gimnazjalistki z Czternastki w Muzeum Sportu | Więcej zdjęć »
We wtorek (27.10) uczennice z Gimnazjum nr 14 im. M. J. Piłsudskiego w Olsztynie, wspólnie ze swoją nauczycielką wychowania fizycznego Marią Barcikowską, wzięły udział w spotkaniu z Konradem Bukowieckim w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Konrad Bukowiecki to wybitny młody kulomiot, zawodnik PKS Gwardia Szczytno. Do jego sukcesów należą m.in.: Mistrzostwo Świata Juniorów i Mistrzostwo Europy Juniorów. Jest również nieoficjalnym rekordzistą świata juniorów w pchnięciu kulą na stadionie. Celem Konrada jest reprezentowanie Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Uczennice z wielkim zaciekawieniem przysłuchiwały się historii sportowej Konrada, chętnie zadawały pytania podczas wywiadu i robiły pamiątkowe zdjęcia.
R E K L A M A
banner
- Tego typu spotkania są bardzo pouczające dla naszej młodzieży. Uświadamiają istotę sportu, ruchu w naszym życiu, a dodatkowo przybliżają uczniów do różnych dyscyplin sportowych, a w tym przypadku do konkurencji pchnięcia kulą - mówi Maria Barcikowska, nauczycielka wychowania fizycznego Gimnazjum nr 14 w Olsztynie.

Dodatkowo uczennice zwiedziły całe Muzeum Sportu, podziwiając eksponaty, piękne zdjęcia, sylwetki sportowców oraz stare sprzęty sportowe.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl