Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-10-31 13:41 | Rozmiar tekstu: A A A
„Poradnik tramwajowy” już dostępny

Nastał czas oswajania z tramwajami

Olsztyn24
Okładka Poradnika tramwajowego
Niewielu olsztyńskich kierowców ma na co dzień do czynienia z tramwajami w ruchu drogowym. Miasto przygotowało więc poradnik, w któym podpowiada jak jeździć, gdy Tramino wyjedzie na tory stolicy regionu.

Jest już dostępna wersja elektroniczna, a wkrótce pojawi się także papierowa poradnika. Bezpłatny „Poradnik tramwajowy” ma oswoić kierujących z nowym dla nich środkiem transportu. Ten bowiem wraca na olsztyńskie ulice po 50 latach.

Choć w znacznej części torowiska w Olsztynie poprowadzone zostały poza jezdnią, w kilku miejsca trasy tramwajów i aut będą się krzyżować. Są też niespotykane dotychczas w Olsztynie przystanki wiedeńskie.
R E K L A M A
banner
Na niemal 20 stronach znajdują się najważniejsze przepisy związane z ruchem tramwajów. Poradnik na przykładach wyjaśnia, jak bezpiecznie przejechać skrzyżowania, które przecinać będą linie tramwajowe, Prezentowane są też tramwajowe trasy oraz Olsztyńska Karta Miejska.

Poradnik można pobrać ze strony projektu związanego z modernizacją transportu publicznego w Olsztynie: http://www.tramwaje.olsztyn.eu/images/stories/poradnik-drogowy.pdf.
Komentarze [1]
~siepytam / 2015-11-02 11:51
a wiaty tramwajowe gdzie są?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl