Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Sylwia Białecka | 2015-11-02 13:47 | Rozmiar tekstu: A A A
Konkurs fotograficzny na 70-lecie bibliotek na Warmii i Mazurach

Biblioteka w jednym ujęciu

Olsztyn24
 
Lubisz swoją bibliotekę? Chętnie spędzasz w niej czas? Uważasz, że jest dobrym i potrzebnym miejscem? Pokaż ją! Zrób zdjęcie, przyślij je do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie i weź udział w konkursie. Spraw prezent swojej bibliotece z okazji 70-lecia bibliotek na Warmii i Mazurach!

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur do udziału w konkursie fotograficznym ph. „Biblioteka w JEDNYM ujęciu”. Do 10 listopada 2015 r. czytelnicy mogą przesyłać do do WBP zdjęcia swojego autorstwa, na których pokażą swoją bibliotekę przez pryzmat osobistego doświadczenia i własnego punktu widzenia.

Na fotografii warto przedstawić ten aspekt pracy biblioteki, który ją wyróżnia i sprawia, że szczególnie ją cenimy i czujemy się w niej dobrze. Taka fotografia to doskonały prezent, jaki można sprawić swojej książnicy z okazji 70-lecia bibliotek na Warmii i Mazurach, bowiem konkurs organizowany jest właśnie w ramach obchodów tej rocznicy.
R E K L A M A
banner
Nagrodą w konkursie jest tablet. Na prace konkursowe bibliotekarze czekają do 10 listopada 2015 r.

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie: http://www.wbp.olsztyn.pl

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl