Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-10-10 12:41 | Rozmiar tekstu: A A A

II Debata literacko-fotograficzna odbyła się w Starym Ratuszu WBP

Olsztyn24
Od lewej: Zbigniew Chojnowski, Ewa Zdrojkowska i Dawid Kraszewski (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Czytelni Książek Starego Ratusza Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbyła się wczoraj (9.10) II debata literacko-fotograficzna w ramach spotkań pod hasłem „Szeroki kąt widzenia”, zorganizowana przez WBP i Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne Blur.

Bohaterami dzisiejszego, poprowadzonego przez dziennikarkę radiową Ewę Zdrojkowską, spotkania byli poeci Zbigniew Chojnowski i Dawid Kraszewski. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa portretów pisarzy wykonanych przez fotografów z WMSF Blur: Adama Kolaśniewskiego, Olę Mosakowską, Michała Osękę, Marcina Przewłockiego i Michała Ciuciasa.
 
Całe spotkanie zarejestrowaliśmy na filmie, który wkrótce udostępnimy. Zapraszamy do jego obejrzenia.

******
R E K L A M A
banner
Spotkania z cyklu „Szeroki kąt widzenia” to wykłady, które do tej pory stanowiły gratkę w przeważającej mierze dla miłośników fotografii. Po tegorocznych wakacjach powróciły w mury biblioteki w nowej formie - debaty, do której są zapraszani olsztyńscy pisarze.

Celem projektu jest promowanie i rozpowszechnianie lokalnej twórczości literackiej oraz fotograficznej, a także integracja tych dwóch środowisk kulturalnych Olsztyna. W listopadzie projekt zakończy wspólna wystawa fotograficzna w Galerii Stary Ratusz WBP, podczas której zaprezentowany zostanie katalog wystawy z fotografiami i relacjami ze spotkań z pisarzami.


Projekt realizowany jest przy współudziale finansowym Samorządu Olsztyna.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
II Debata literacko-fotograficzna w ramach spotkań „Szeroki kąt widzenia”

09-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl