Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-11-04 13:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień dla zdrowia w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
W sobotę (7.11) w Galerii Warmińskiej odbędzie się kolejna edycja akcji profilaktycznej „Dzień dla zdrowia”. Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, największa organizacja studentów uczelni medycznych w Polsce.

Od godziny 11.00 do 17.00 studenci medycyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będą wykonywać bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, stężenia wydychanego tlenku węgla, a także zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie.

To nie wszystko.
R E K L A M A
banner
- Będzie można poddać się badaniu EKG oraz spirometrii czy uzyskać porady dietetyczne, okulistyczne i wiele innych - zapowiadają organizatorzy „Dnia zdrowia”.

Najmłodsi mogą przynieść do galerii pluszaki i pozostawić je w „Szpitalu Pluszowego Misia”. To wyjątkowa zabawa, podczas której przyszli lekarze zatroszczą się o potrzeby... pluszaków.

Początek akcji w sobotę o godzinie 11.00 w Galerii Warmińskiej.

Artykuł sponsorowany

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl