Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-09-21 11:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Dziękujemy za wspólne świętowanie 1. urodzin Galerii Warmińskiej!

Olsztyn24
 
W tygodniu, w którym świętowaliśmy urodziny Galerii Warmińskiej odwiedziło nas 170 tys. ludzi! Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Pierwsze urodziny Galerii Warmińskiej obchodziliśmy 12 i 13 września, ale już na kilka dni przed tym weekendem odwiedzały nas tłumy gości, którzy łączyli udane zakupy z przygotowanymi na urodziny atrakcjami, m.in. odgadywali ile piłek ukryliśmy w urodzinowej niespodziance - Toyocie Auris.

Sama walka o Toyotę była niezwykle zacięta, ponieważ dwie panie - Anna i Natalia - pomyliły się zaledwie o trzy piłki! Jedna z pań wskazała o trzy piłki za dużo, druga - o trzy za mało (w aucie było 4694 piłek). W związku z taką sytuacją o wygranej zdecydowało to, ile każda z pan wydała na zakupy w Galerii Warmińskiej. Ponieważ rachunek Pani Natalii był wyższy (co ciekawe wygrany paragon był z 13 września!) to właśnie ona wygrała naszą główną urodzinową nagrodę.
R E K L A M A
banner
Ale nie tylko pani Natalia wyszła z urodzin Galerii Warmińskiej z prezentem.  Pani Dorota nie mogła uwierzyć, że wygrała brylanty ufundowane przez salon Jubirex! Na cudowną wycieczkę ufundowaną przez biuro podróży Pogodne Wakacje pojedzie Pani Anna, a  bransoletkę Pandory z salonu Jubirex wygrał Pan Grzegorz. Kolejni nasi goście otrzymali drobniejszą biżuterię, vouchery do salonu Tatuum, zaproszenia do restauracji MC Donalds i  North Fish, perfumy ufundowane przez Galerię Warmińską, gadżety Giacomo Conti, czy kupony rabatowe do Fotojokera.

Także urodzinowe koncerty z udziałem  gwiazd z lat 90 - Bad Boys Blue, Kate Ryan, Fun Fuctory okazał się wielkim sukcesem. We wspólnej zabawie na dachu Galerii Warmińskiej wzięło udział tysiące fanów. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za wspólne świętowanie naszych 1 urodzin i zapraszamy do nas na zakupy!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl