Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-10-22 17:55 | Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę finał „Warmińskich metamorfoz”

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska zaprasza w sobotę (24.10) na finał akcji, która na lepsze odmieniła życie dziesięciu osób, akcji  „Warmińskie metamorfozy”. Wielkie show na żywo rozpocznie się o godz. 17.00, ale już od rana będziemy się do tego wydarzenia przygotowywać.

„Warmińskie metamorfozy” okazały się strzałem w dziesiątkę: nie tylko sprawiły, że dziewięć pan i pan odmienili swój zewnętrzny wizerunek, ale też pozwoliły tej grupie ludzi zaprzyjaźnić się, nawiązać między sobą ciepłe relacje.

- Najważniejsze jest to, że spełniło się to, o co najbardziej nam chodziło, na co mocno liczyliśmy, a mianowicie, że projekt będzie czymś więcej, niż tylko fizyczną przemianą uczestników. Wszyscy zauważamy, jak za zmianą wyglądu uczestników Metamorfoz idzie zmiana w sposobie bycia, rośnie pewność siebie, otwartość i zadowolenie z życia oraz z siebie samego - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Liczba widzów telewizyjnego programu o „Metamorfozach” oraz mnogość odsłon filmów o tym na kanale youtube pozwalają przypuszczać, że wielu gości Galerii Warmińskiej będzie chciało zobaczyć na własne oczy finalistów i ocenić ich przemianę. Wszystkich zapraszamy na wielkie show w najbliższą sobotę (24.10) na godz. 17.00 do Galerii Warmińskiej. Pokażemy, jak zmienili się uczestnicy akcji, potem odbędzie się pokaz mody z ich udziałem

Przygotowania do wielkiego finału rozpoczną się już od 8 rano, kiedy to będą się odbywały próby i generalne przymiarki, od południa będziemy przygotowywać fryzury i makijaże uczestnikom „Metamorfoz”.

Czekamy na Państwa w Galerii Warmińskiej, zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl