Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-11-11 00:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Sobotnia „Noc Zakupów” w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
W najbliższą sobotę (14 listopada) miłośników dobrych zakupów czeka nie lada gratka: od godz. 19.00 w Galerii Warmińskiej rozpocznie się wielka Noc Zakupów, która potrwa do godz. 22.00. W tym czasie klienci będą mogli kupić pełnowartościowe towary z rabatami sięgającymi nawet 70 proc. i dodatkowo wygrać cenne nagrody.

Taniej bez wyprzedaży

- Nie trzeba czekać na czas zimowych wyprzedaży, by znacznie taniej kupić zimowe kurtki czy buty. W czasie Nocy Zakupów zaproponujemy naszym klientom tak samo atrakcyjne oferty - zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Rabatów moc!

Do Nocy Zakupów w Galerii Warmińskiej przystąpili niemal wszyscy handlowcy. Każdy z nich na sobotni wieczór przygotował swoje atrakcje cenowe, np. w sklepie z ekskluzywną odzieżą męską Pierre Cardin rabaty będą wynosiły do 70 proc., panie na takie same obniżki mogą liczyć w „Klimatach”, czy sklepie „Made in G” oraz Quisque.

Wiele sklepów w czasie Nocy Zakupów przeceni towary o połowę. Takich obniżek można szukać m.in. w sklepach firmowych Nike i Adidasa, o połowę taniej będzie też w „Morganie”.

Niektóre sklepy w Galerii Warmińskiej z okazji Nocy zakupów będą oferowały rabaty przez cały dzień, jednym z nich jest sklep z bielizną „Esotiq”, w którym rabat całą sobotę będzie wynosił 30 proc.

Noc zakupów to też okazja dla „domowych św. Mikołajów”, bo promocje przygotowały sklepy z biżuterią oraz zabawkami.

- Sobotni wieczór będzie też dobrym czasem, by do Galerii Warmińskiej wybrać się na kolację, ponieważ rabaty przygotowały też nasze restauracje i punkty gastronomiczne - mówi dyrektor galerii.    

Nagrody za zakupy!

Aby dodatkowo uatrakcyjnić Noc Zakupów, Galeria Warmińska organizuje w tym czasie konkurs z cennymi nagrodami dla tych, którzy wydadzą co najmniej 50 zł. Paragon na taką kwotę będzie upoważniał do wzięcia udziału w konkursach. Do wygrania m.in. najnowszy model Thermomix wraz ze szkoleniem przeprowadzonym w domu, telewizory, laptopy, konsole, tablety i inne. Losowania nagród odbędą się o godz. 20.30 i 22.00. Osoba, do której uśmiechnie się szczęście i jej kupon zostanie wylosowany w ciągu minuty będzie musiała dotrzeć z tym kuponem na scenę.

- Mamy nadzieję, że nagrody jeszcze bardziej uatrakcyjnią Noc zakupów, która cieszy się wielkim powodzeniem - przyznaje Michał Tur.

Informacje o wszystkich promocjach na sobotnią Noc Zakupów, regulamin konkursu „Zrób zakupy za minimum 50 zł i wygraj nagrody” będą umieszczone na stronie internetowej Galerii Warmińskiej www.galeria-warminska.pl i przy stanowiskach konkursowych.

Zapraszamy olsztyniaków i mieszkańców regionu!

Artykuł sponsorowany

AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl