Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Agnieszka Poko | 2015-11-13 12:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Kocham Cię Polsko!

Olsztyn24
Obchody Święta Niepodległości w PM nr 20 (fot. PM 20) | Więcej zdjęć »
We wtorek (10.11) w Przedszkolu Miejskim nr 20 w Olsztynie odbyła się uroczystość z okazji obchodów Święta Niepodległości. Przedstawienie pt. „Kocham Cię Polsko!” przygotowały 5-latki pod okiem nauczycielki Agnieszki Poko.

Taka uroczystość odbyła się w naszym przedszkolu po raz pierwszy. Dzieci mówiły wiersze o tematyce niepodległościowej, śpiewały pieśni, Hymn Polski, odegrały scenki dramowe.

Występ nasz odniósł sukces, były brawa na stojąco, były łzy i wzruszenie. W związku z tym postanowiliśmy, że ten wyjątkowy dzień będzie w ten sposób obchodzony co roku i występy z okazji Święta Niepodległości staną się tradycją naszego przedszkola.
R E K L A M A
banner
We wtorek 17 listopada nasz występ zaprezentujemy także w olsztyńskim Domu Kombatanta.

Agnieszka Poko
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl