Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-04-12 11:19 | Rozmiar tekstu: A A A

XIX Turniej Tańca Towarzyskiego „Przedszkolak 2015” trwa w Olsztynie

Olsztyn24
Swoje umiejętności taneczne zprezentowały m.in. baletnice z Przedszkola TWP „Poziomka” | Więcej zdjęć »
Podczas trwającego właśnie weekendu (11-12.04) w Olsztynie odbywa się XIX Turniej Tańca Towarzyskiego „Przedszkolak 2015” zorganizowany przez Szkołę Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy.

Podczas turnieju, który odbywa się w Studio Tańca Warszawska 66, zaprezentuje się ponad 250 dzieci z przedszkoli Olsztyna oraz Różnowa i Dobrego Miasta. Mali tancerze na parkiecie prezentują swoje umiejętności, które nabyli w ciągu ostatnich miesięcy nauki tańca. Turnieje przeplatają występy pokazowe tancerzy solistów, par oraz zespołów ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy w Olsztynie.

W pierwszym dniu tanecznych zmagań zaprezentowali się podopieczni przedszkoli: Przedszkola „Bajkowy Dom”, Przedszkola z Różnowa, Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 36, Przedszkola TWP „Poziomka”, Przedszkola Miejskiego nr 20 i Przedszkola Niepublicznego „Promyczek” w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Kolejni milusińscy wystąpią dzisiaj:

» 12.00 - Przedszkole Miejskie nr 13, Akademia Wychowania Przedszkolnego, Przedszkole Miejskie nr 24, Przedszkole „Dorotka”
» 14.00 - Przedszkole Miejskie nr 37, Akademia Prymusa, Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie, Przedszkole Archidiecezjalne
» 16.00 - Przedszkole Miejskie nr 40, Przedszkole „Stokrotka”, Przedszkole „Jaś i Małgosia” z Dobrego Miasta.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XIX Turniej Tańca Towarzyskiego „Przedszkolak 2015”

12-04-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl