Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2015-11-28 13:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Podsumowano projekt „Szeroki kąt widzenia”

Olsztyn24
Uczestnicy projektu | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie i Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne Blur zaprosiły wczoraj (27.11) olsztynian do Galerii Stary Ratusz WBP na podsumowanie projektu i wernisaż wystawy „Szeroki kąt widzenia - olsztyńscy pisarze i poeci w obiektywach fotografików z Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Blur”.

„Szeroki kąt widzenia” to cykl debat literacko-fotograficznych z udziałem olsztyńskich pisarzy i fotografików, wspólny projekt Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Blur i Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Celem projektu było promowanie i rozpowszechnianie twórczości literackiej oraz fotograficzne, a także integracja tych dwóch środowisk kulturalnych Olsztyna.

Od czerwca fotografowie z WMSF Blur przeprowadzili sesje fotograficzne z sześcioma olsztyńskimi autorami. Od września do listopada 2015 roku w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie odbyły się trzy debaty literacko-fotograficzne, w których wzięli udział pisarze i poeci: Tomasz Białkowski i Michał Kotliński (wrzesień 2015), Zbigniew Chojnowski i Dawid Kraszewski (październik 2015) oraz Alicja Bykwoska-Salczyńska i Marcin Cielecki (listopad 2015).
R E K L A M A
banner
Debaty prowadzone przez Ewę Zdrojkowską dotyczyły warsztatu artysty: pisarza, poety, fotografika. Podczas każdej z debat można było podziwiać wystawy, prezentujące część fotografii wykonanych przez członków WMSF BLUR. Autorzy fotografii: Agnieszka Cichoń-Kamińska, Michał Ciucias, Paweł Gulewicz, Rafał Kaźmierczak, Adam Kolaśniewski, Ola Mosakowska, Krzysztof Omilian, Renata Orlińska, Michał Osęka, Dariusz Poniewozik, Marcin Przewłocki, Joanna Stepkowska-Kuchta i Maciej Wagner.

Projekt został zrealizowany przy współudziale finansowym Samorządu Olsztyna.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Podsumowanie projektu „Szeroki kąt widzenia”

»

27-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.