Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MB | 2015-12-01 20:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Gimnazjaliści wsparli olsztyńskie Schronisko dla Zwierząt

Olsztyn24
Gimnazjalistki z G14 w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W ulokowanym na Osiedlu Dajtki Gimnazjum nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego od połowy września do końca listopada br. uczniowie i pracownicy szkoły mogli składać rzeczy dla potrzebujących zwierząt: karmę, zabawki, koce dla psów i kotów. Dzisiaj (1.12) to co zebrano, przekazano do olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

Uczennice, wspólnie ze swoją nauczycielką wychowania fizycznego Marią Barcikowską, wzięły również udział w akcji „Bieg na sześć łap”. Wraz ze swoim psim przyjacielem biegały i bawiły się w lesie obok schroniska, co sprawiło im wiele radości i pozytywnych emocji.

- Chcemy powtarzać tego typu akcje i uświadamiać naszą młodzież o potrzebach zwierząt i konieczności niesienia im pomocy - mówi Maria Barcikowska.
R E K L A M A
banner
Każdy uczeń za okazane serce, wsparcie i pomoc otrzymał pisemne podziękowanie, zdobywając tym samym miano Przyjaciela Schroniska.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl