Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-12-05 16:47 | Rozmiar tekstu: A A A

MBP i MOK zainaugurowały akcję „Podaruj słowo”

Olsztyn24
Młodzi wiolonczeliści zapraszali muzycznie do udziału w akcji | Więcej zdjęć »
W bibliotece Abecadło, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, zainaugurowano dzisiaj (5.12) akcję „Podaruj słowo”, zorganizowaną wspólnie przez MBP i Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Instytucje te, we współpracy z zespołem wiolonczelistów składającym się z uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie i Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach (prowadzonym przez Pawła Panasiuka, zaś przygotowanym przez Krzysztofa Koziatka), zaprosiły na koncert kolęd i muzyki kojarzonej z Bożym Narodzeniem, aby zachęcić do udziału w zbiórce książek dla podopiecznych Domu Dziennego Pobytu Dziecka „Arka” w Olsztynie oraz biblioteki szkoły Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Organizatorzy zapraszają do przekazywania książek skierowanych tematyką do dzieci i młodzieży. Można je przynosić do końca grudnia do Abecadła (Al. Piłsudskiego 16) lub Informacji Kulturalnej MOK przy ul. Dąbrowszczaków 3 (wejście od ul. Mrongowiusza.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Inauguracja akcji „Podaruj słowo”

»

05-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl