Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-12-07 23:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Artur Chojecki wojewodą

Olsztyn24
Artur Chojecki reprezentuje Prawo i Sprawiedliwość w prezydium sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego | Więcej zdjęć »
Artur Chojecki, aktualnie wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, na dzisiaj (7.12) jest najpoważniejszym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na wojewodę warmińsko-mazurskiego. Jak informuje Radio Olsztyn, Chojecki ma otrzymać nominację na wymienione stanowisko już we wtorek, 8 grudnia.

Artur Chojecki ma 41 lat. Pochodzi z Elbląga. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W swoim życiorysie zawodowym ma pracę w księgarni i jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Pasymiu. Pracował również w Ochotniczych Hufcach Pracy. Był też dyrektorem biura senatorskiego, a ostatnio dyrektorem biura poselskiego Jerzego Szmita.

Od 2006 roku Artur Chojecki sprawuje mandat radnego sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego. W III kadencji był przewodniczącym komisji samorządu terytorialnego i bezpieczeństwa publicznego oraz członkiem komisji strategii rozwoju i członkiem komisji rewizyjnej sejmiku. W kadencji IV (2010-2014) był wiceprzewodniczącym sejmiku z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Tę samą funkcję w samorządzie województwa sprawuje obecnie.

Zastępcą Artura Chojeckiego w Urzędzie Wojewódzkim ma być Sławomir Sadowski, do tej pory wymieniany jako główny kandydat PiS na wojewodę.
R E K L A M A
banner
******

Aktualizacja

Dzisiaj (8.12) w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów premier Beata Szydło powołała nowych wojewodów. Nominację na wojewodę warmińsko-mazurskiego odebrał Artur Chojecki.

Z D J Ę C I A
Komentarze [7]
~max / 2015-12-09 10:19
Przekop mierzei jest ważny i z żeglownego, gospodarczego i strategicznego punktu widzenia. Kto nie uzyskiwał zgody władz rosyjskich na przeprawę i nie wie o napięciach na tej linii - ten niech lepiej się nie wypowiada. Po drugie - kadry. Praca z ludźmi dawnego betonu PSL i PO, w urzędzie gdzie nawet sprzątaczka była z nadania partyjnego byłaby po prostu niemożliwa. Skruszyć ten beton, rozliczyć i do przodu rozwijać region. Powodzenia.
~ol_patriota / 2015-12-08 21:00
Przekop mierzei nie ma zadnego uzasadnienia logicznego ani tym bardziej ekonomicznego dlatego ze pod bokiem Elblaga sa dwa duze porty Gdansk i Gdynia,ktore i tak nie sa nalezycie wykorzystane.Oprocz Elblaga nikogo w tym wojewodztwie to nie interesuje ani nikomu jest to nie potrzebne a tym przede wszystkim bedzie zajmowal sie pan wojewoda
~Halszka / 2015-12-08 19:36
Piszcie ortograficznie rodacy! Np. "przejrzy". Wiadomo, że czyszczenie nastąpi, zawsze jest. Jak głosowaliśmy (niektórzy) tak mamy. Niech się biją w piersi ci, co mówili "a ja nie będę głosować, bo po co?". No to teraz widać, po co!!! Niech nas nie wiem, co, zachowa!!! Bo na pewno nie ojciec Rydzyk...
~olsztyniak / 2015-12-08 18:30
No to zaraza kaczorwczyzny rozlewa sie po naswzym województwie. Kiedy to nowy zacznie zwalniac dyrektorów, prezesów, a na ich miejsce wsadzać pisiorów. Myślę, że za tydzień lub dwa zacznie się obsadzanie stołków koesiami z "jedynej partii". Kiedy naród przejży na oczy i zrozumie, ze został wykiwany przez pis, a tak na prawdę, to wszystkim kieruje inna osoba - mądrzy wiedzą o kim piszę.Jeśli sami nie obronimy się, to nastają dla Polaków bardzo ciężkie czasy.
~CYT / 2015-12-08 16:08
DZIECI WOJEWODAMI.
~ole / 2015-12-08 16:06
Widać dobrze tę herbatę parzył i za dużo nie mieszał. Gratuluję i życzę sukcesów.
~olo1 / 2015-12-08 11:50
No to fachowiec pełną gębą - przyrządzał Szmitowi herbatę...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl