Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-12-16 17:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Członkowie UTW podzielili się opłatkiem

Olsztyn24
Wigilia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Jak co roku przed Bożym Narodzeniem, członkowie Stowarzyszenia Warmińsko-Mazurski Uniwersytet Trzeciego Wieku spotkali się dziś (16.12) na opłatku. Po raz pierwszy to tradycyjne spotkanie UTW odbyło się w restauracji „Zakątki Europy”, bowiem w sali Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Głowackiego, gdzie do tej pory spotykali się słuchacze UTW, trwa remont.

Przy wigilijnym stole, oprócz członków najstarszego i największego na Warmii i Mazurach uniwersytetu trzeciego wieku, zasiedli także: abp senior Edmind Piszcz, Czesław Wojniusz - prezes Federacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Aldona Bagińska - prezes Akademii Trzeciego Wieku w Olsztynie oraz Lidia Lejszo - prezes Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku.

W programie spotkania oprócz świąteczno-nowowroczych życzeń i dzielenia się opłatkiem, były także występy koła teatralanego UTW oraz uniwersyteckiego chóru „Pasjonata”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie wigilijne Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynie 2015

16-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl