Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MBM | 2015-12-17 20:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces szpitala w Biskupcu

Olsztyn24
Szpital w Biskupcu
Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu znalazł się na 6. miejscu wśród najlepszych szpitali zabiegowych i na 1. wśród szpitali powiatowych w województwie warmińsko-mazurskim w 12. edycji ogólnopolskiego rankingu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

W skali kraju też można mówić o sukcesie. Z wynikiem blisko 800 na 1000 możliwych punktów, biskupiecka placówka znalazła się w tzw. Złotej Setce, bo na 61. miejscu wśród szpitali w Polsce.

Na wyniki zestawienia miały wpływ m.in. sposób zarządzania szpitalem, jakość opieki medycznej i innych usług, posiadane certyfikaty jakości, komfort pobytu pacjenta, gospodarowanie lekami, zarządzanie informatyczne. Przeprowadzona została też analiza zdarzeń i ewentualnych skarg.
R E K L A M A
banner
- To bardzo dobry wynik - ocenia Grażyna Pepłowska, pełnomocnik dyrektora ds. jakości w Szpitalu Powiatowym w Biskupcu. - Bardzo się staramy być coraz lepsi i żeby pacjent, który do nas trafia, był zadowolony. Chcemy się teraz dokładnie przyjrzeć punktacji w poszczególnych kategoriach, żeby wiedzieć, na powinniśmy zwrócić szczególną uwagę i co ewentualnie możemy jeszcze poprawić.

Współorganizatorem rankingu jest firma IDEA Trade, a patronem medialnym Rzeczpospolita.  

To nie jedyny sukces biskupieckiego szpitala w 2015 roku. W kwietniu zajął 3. miejsce w kategorii Najlepszy Szpital Powiatowy w projekcie pn. System benchmarkingu „Portrety szpitali - mapy możliwości”,a w czerwcu otrzymał prestiżowy certyfikat „Szpital bez bólu”

Komentarze [1]
~gd / 2015-12-17 21:22
Cieszę się, że w poprzednich dwóch kadencjach podjęliśmy właściwe decyzje. W tym personalne.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl