Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz | 2015-12-18 14:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 24 zaprezentowały jasełka na spotkaniu wigilijnym

Olsztyn24
Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 24 | Więcej zdjęć »
W Przedszkolu Miejskim nr 24 w Olsztynie odbyło się wczoraj (17.12) spotkanie wigilijne dla milusińskich ze wszystkimi tradycjami, jakie mu towarzyszą. Odświętnie ubrane dzieci kosztowały bożonarodzeniowych potraw, śpiewały kolędy i spotkały Świętego Mikołaja, który obdarował je upominkami i opowiedział, skąd wywodzi się zwyczaj ubierania choinki.

Na tym atrakcje się nie skończyły, ponieważ, aby tradycji stało się zadość, zaprezentowano jasełka. Tym razem pokaz swoich umiejętności aktorskich dały pięciolatki z grupy IV, pod przewodnictwem swojej nauczycielki - Soni Hamery. Przygotowania do tego, niezwykłego dla nich wydarzenia, trwały od kilku tygodni.

Montaż słowno-muzyczno-taneczny o tematyce bożonarodzeniowej obejrzały dzieci uczęszczające do tego przedszkola, natomiast dzisiaj to rodzice będą mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w nowym wcieleniu - pasterzy i pasterek, aniołów, królów i postaci Świętej Rodziny.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie wigilijne w PM24

»

17-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.