Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-06-20 19:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Piknik rodzinny w PM nr 24 zorganizowano dla uczczenia rodziców

Olsztyn24
Piknik rodzinny w PM24 (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Przedszkolu Miejskim nr 24 w Olsztynie odbył się wczoraj (19.06) piknik rodzinny. Okazji do wspólnej zabawy i świętowania w gronie najbliższych było kilka.

Starsze dzieci obchodziły zakończenie roku przedszkolnego. Natomiast milusińscy z grupy II świętowali Dzień Rodziny, na którym zaprezentowali swoim rodzicom bogaty program artystyczny i wręczyli im własnoręcznie przygotowane prezenty.

Najwięcej gości zgromadziło się na przedszkolnym placu zabaw, na którym odbywał się piknik. Personel placówki włożył mnóstwo pracy w organizację i przygotowanie spotkania, dzięki temu efekt był imponujący - pięknie przystrojony plac i liczne atrakcje dla gości. Ogromnym powodzeniem wśród przybyłych cieszyła się zabawa na nadmuchiwanej skoczni i malowanie twarzy, ale najwięcej pociech ustawiło się przy stoisku z loterią, w której były wyjątkowe losy - wszystkie szczęśliwe.
R E K L A M A
banner
Na uroczystość przyjechali także strażacy. Zaprezentowali dzieciom swój wóz i jego wyposażenie. Nie zabrakło też występu artystycznego - pokazu tanecznego w wykonaniu przedszkolaków. Przygotowano również ciepłe dania i wypieki, dla dzieci zaś lody i watę cukrową.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Piknik rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 24

»

20-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl