Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email SPKiS | 2015-12-20 21:14 | Rozmiar tekstu: A A A
Zielone Ludki w Planetarium!

Łukasz Jędrys Talentem Olsztyna 2015

Olsztyn24
„Zielone Ludki” z Działdowa | Więcej zdjęć »
Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka zaprasza na galę wręczenia nagród lokalnym artystom. Stowarzyszenie w ten sposób inauguruje swoją działalność. Wydarzenie przygotowano na 29 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 w sali pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium. Będzie coś dla ducha i coś dla podniebienia w atmosferze świąt. Wstęp wolny!

Zamiarem nowego Stowarzyszenia jest nagradzać i prezentować publicznie lokalnych twórców. Działalność zaczyna od przyznania nagród:

» Talent Olsztyna 2015 – Łukaszowi Jędrysowi z Olsztyna, wokaliście i kompozytorowi piosenki artystycznej, laureatowi konkursów w kraju, w tym na tegorocznym Konkursie im. Jacka Kaczmarskiego, znanego także z piosenek śpiewanych przy gitarze na ulicach Starego Miasta w Olsztynie; talent artysty potwierdzają liczne rekomendacje, w tym dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego , czy znanego kraju zespołu „Czerwony Tulipan”,  
R E K L A M A
banner
» Pro Kultura i Sztuka Uskrzydleni 2015 – „Zielone Ludki” z Działdowa, zespołowi muzyki nowej, który gra wszędzie – od zaułków i ulic po różne sceny muzyczne, półfinaliście konkursu Must Be The Music, w którym jurorzy uznali zespół za objawienie tegorocznej edycji konkursu; muzycy (trzon stanowią dwaj bracia) wymyślili sobie styl grania, który „ochrzcili” nazwą wczesny retinoll.   

Podczas gali przewidywany jest koncert laureatów oraz toast noworoczny z poczęstunkiem w świątecznej dekoracji.

Wydarzenie wsparł Prezydent Olsztyna, Olsztyńskie Planetarium oraz sponsorzy.

(SPKiS)
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.