Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-12-25 22:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Żywą szopkę urządzono w Dobrym Mieście

Olsztyn24
Żywa Szopka w Dobrym Mieście | Więcej zdjęć »
Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście jak zwykle na czas Wigilii i dwóch dni świąt przygotowało bożonarodzeniową stajenkę, usytuowanej w scenerii Baszty Bocianiej i zabytkowych kamienic Skansenu Miejskiego na Przedmurzu. Dobromiejska szopka przedstawia Świętą Rodziną otoczoną żywymi zwierzętami: owcami kameruńskimi, kozami burskimi, lamą i osiołkiem. W drugim dniu świąt (26.12) o godz. 17.00 przy stajence, będzie można pośpiewać kolędy z Grupą Concordia.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~widz / 2015-12-28 15:55
Byłem z rodziną! Dzieciarnia zachwycona.Nie widzieliśmy znęcania się nad zwierzętami! Miały dobre jedzenie, były pod zadaszeniem... Panu Jezusowi w dniu Jego Narodzenia w ubogiej szopie też towarzyszyły zwierzęta. Takich szopek z żywymi zwierzętami jest w Polsce dużo. Zaraz pojawi się w Olsztynie podczas organizowanego Orszaku Trzech Króli. Tak przynajmniej było w ubiegłym roku.
~wachowski / 2015-12-27 22:17
ślę moją szopkę z kościoła św. Franciszka w tym roku.Wachowski Wiesław
~warmiak / 2015-12-26 18:18
Wróciłem z Poznania.Widziałem tam w kościele Franciszkanów na Starym Mieście najpiękniejsza szopkę .Tuż przy ołtarzu w skromnej,niewielkiej kołysce wyścielonej sianem leżała niewielka lalka imitująca nowo narodzonego Jezuska. Nie wiem czy znęcanie nad zwierzątkami byłoby miłe Jezusowi
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Żywa szopka w Dobrym Mieście

»

25-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl