Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-01-01 04:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Rok 2016 powitany!

Olsztyn24
Powitanie 2016 roku w Olsztynie! | Więcej zdjęć »
Na balach, prywatkach i w zaciszu domowego ogniska olsztynianie powitali Nowy Rok 2016. Jednak największa zabawa sylwestrowa w naszym mieście odbyła się na Placu Dunikowskiego. Przez dwie godziny olsztynianie mogli bawić się przy muzyce mechanicznej, ale przede wszystkim przy utworach czeskiego zespołu Princess, grającego covery mega gwiazdy muzyki rockowej - zespołu Queen.

O północy na scenie pojawił się prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz z żoną Ireną oraz przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel, by złożyć olsztynianom noworoczne życzenia. Nie zabrakło też tradycyjnego pokazu fajerwerków.

Jak było na sylwestrowej zabawie pod chmurką, można zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii oraz na filmach z imprezy. Zachęcamy do obejrzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Powitanie Nowego Roku 2016 w Olsztynie

01-01-2016

image galeria
Zabawa sylwestrowa 2015/2016 na Placu Dunikowskiego w Olsztynie

01-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl