Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-01-05 16:17 | Rozmiar tekstu: A A A

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę

Olsztyn24
Konferencja prasowa przed 24. Finałem WOŚP w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W najbliższą niedzielę (10.01) w Olsztynie odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane podczas imprezy datki przeznaczone zostaną na wsparcie pediatrii oraz godnej opieki nad ludźmi w podeszłym wieku. W programie m.in.: występy dziecięce, koncerty, kiermasze, darmowe porady lekarskie oraz wielkie granie na dwóch scenach - W Galerii Warmińskiej (o tym przedsięwzięciu informowaliśmy w materiale „Gramy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy”) i na scenie staromiejskiej.

Kolejna już odsłona WOŚP w Olsztynie nie doszłaby do skutku bez zaangażowania 410 wolontariuszy z odpowiednimi identyfikatorami oraz puszkami, którzy przy pomocy straży miejskiej i olsztyńskich taksówkarzy będą kwestować w całym mieście. Najmłodszy kwestujący ma tylko 2 latka!

- Każdy wolontariusz będzie mieć na sobie czerwoną koszulkę - przypominała odpowiadająca w olsztyńskim sztabie za wolontariat Bogusława Trepanowska podczas dzisiejszego (5.01) spotkania sztabu i sponsorów 24. Finału WOŚP w Olsztynie z mediami. - Kolejnym nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza będzie puszka z banderolą i identyfikator ze zdjęciem osoby zbierającej pieniądze. Na puszcze musi się znajdować numer identyfikacyjny danej osoby wypisany na jej identyfikatorze.
R E K L A M A
banner
UWAGA! Organizatorzy przypominają, że wolontariusze nie będą kwestować po domach. Znaleźć ich będzie można tylko na ulicach miasta, imprezach głównych oraz towarzyszących WOŚP.

Odbędzie się wiele imprez towarzyszących finałowi. Pierwsza z nich - kiermasz ozdób z masy solnej odbyła się dzisiaj (5.01) w Szkole Podstawowej nr 10. Wydarzenie w niedzielny wieczór zakończy natomiast tradycyjnie „Światełko do Nieba”, które w tym roku ponownie poszybuje w chmury ze sceny staromiejskiej.

A wśród przewidzianych atrakcji są m.in. kiermasze ciast, wystawy, występy i koncerty muzyczne, podziwianie starówki z okien zabytkowych samochodów, zabawa w Galerii Warmińskiej, bieg „Policz się z cukrzycą”, kąpiel morsów i wiele innych atrakcji. Szczegółowy program tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie dostępny w zakładce „Co? Gdzie? Kiedy?” w czwartek (7.01), po ostatecznym jego zatwierdzeniu przez olsztyński sztab WOŚP.

Jako patron medialny wydarzenia zapraszamy do zapoznania się z nim i do udziału w kweście. Więcej informacji na temat tegorocznego finału dostępnych jest w relacji wideo z dzisiejszej konferencji, którą wkrótce udostępnimy, oraz na stronie internetowej olsztyńskiego sztabu WOŚP pod adresem www.wosp.olsztyn.pl

Przypominamy również, że w dniu finału ruch samochodowy w okolicy Starego Ratusza będzie możliwy tylko dla organizatorów imprezy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa przed 24. Finałem WOŚP w Olsztynie

»

05-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl