Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-01-07 19:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Były senator zastąpi posła na stanowisku Sekretarza Miasta Olsztyna

Olsztyn24
Stanisław Gorczyca
Po ludzi z „wysokiej półki” sięga prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, dobierając współpracowników na stanowisko sekretarza miasta. Po byłej wicewojewodzie Hannie Mikulskiej-Bojarskiej i byłym staroście olsztyńskim a obecnie pośle Mirosławie Pampuchu, sekretarzem miasta będzie kolejna osoba „ze świecznika” - były senator Platformy Obywatelskiej Stanisław Gorczyca.

Konkurs na stanowisko sekretarza miasta Olsztyna prezydent ogłosił po tym, jak dotychczasowy sekretarz, Mirosław Pampuch, w ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskał mandat poselski. Według ogłoszenia o konkursie z dnia 19 listopada 2015 roku, kandydaci na sekretarza powinni byli mieć wykształcenie wyższe, co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w samorządzie, w tym co najmniej dwuletni staż na stanowisku kierowniczym albo co najmniej czteroletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych. Kandydaci nie mogli też być członkami partii politycznych. Na składanie ofert kandydaci mieli czas do 2 grudnia.

Na stronie internetowej Urzędu Miasta Olsztyna z datą 5 stycznia br. opublikowano informację o wynikach naboru. W lakonicznej informacji czytamy, że „na stanowisko Sekretarza Miasta w Urzędzie Miasta Olsztyna został wybrany Stanisław Gorczyca. Kandydat spełnił wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze oraz wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień niezbędnych do pełnienia funkcji Sekretarza Miasta.”
R E K L A M A
banner
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Stanisław Gorczyca był jedną z czterech osób, którze złożyły swoje aplikacje konkursowe. Jeden z kandydatów został odrzucony ze względów formalnych, drugi nie zgłosił się na rozmowę z komisją konkursową. Ostatecznie więc komisja wybierała spośród dwóch kandydatów. Postawiła na Stanisława Gorczycę.

Stanisław Gorczyca ma rozpocząć pracę w olsztyńskim ratuszu w poniedziałek, 11 stycznia.

Komentarze [1]
~123 / 2016-01-07 21:28
Kolejny młody, ambitny, dynamiczny, charyzmatyczny... na tyle aby nie zagrozić...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl