Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-01-10 17:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczelnia Korczaka zagrała w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Olsztyn24
Hitem polowania na fanty była koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego | Więcej zdjęć »
W Olsztynie, jak w wielu polskich miejscowościach, gra dzisiaj (10.01) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 24. Finał tej najpopularniejszej w naszym kraju akcji charytatywnej obfituje w wiele atrakcji mających zachęcić Polaków do otwarcia swych portfeli i wsparcia odbywającej się w ramach tej imprezy kwesty.

W tej edycji WOŚP w Olsztynie uczestniczy wiele podmiotów, które podczas zorganizowanych przez siebie imprez zbierają datki na wsparcie pediatrii i oraz godnej opieki nad ludźmi w podeszłym wieku pod wspólnych hasłem - „Mierzymy wysoko”.

Jednym z tych podmiotów jest Uczelnia Korczaka. Zorganizowała ona w budynku Wydziału Nauk Humanistyczno-Społecznych zabawę poprowadzoną przez aktora Marcina Kiszluka, podczas której można było zobaczyć pokazy flamenco i tańca brzucha, wziąć udział w warsztatach gry na bębnach i w polowaniu na fanty (hitem była koszulka z autografem piłkarza Roberta Lewandowskiego „upolowana” za 700 zł).
R E K L A M A
banner
Ponadto w programie wydarzenia znalazły się przejażdżki konne, kącik plastyczny dla maluchów, grill i grochówka oraz koncert zespołu The Ukrainian Folk.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
24. Finał WOŚP w Uczelni Korczaka w Olsztynie

»

10-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl