Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-01-10 23:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Orkiestrowe światełko powędrowało do nieba po raz 24.

Olsztyn24
Punktualnie o godzinie 20.00 w niebi w całej Polsce poszybowały fajerwerki | Więcej zdjęć »
Tradycyjnym Światełkiem do Nieba, które olsztynianie mogli oglądać przy scenie staromiejskiej, oraz koncertem Cheeby zakończył się dzisiaj (10.01) w stolicy Warmii i Mazur 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Relacje z tego pełnego emocji dnia będziemy zamieszczać na naszych łamach sukcesywnie. W międzyczasie natomiast zapraszamy do obejrzenia galerii z zakończenia tegorocznej odsłony WOŚP w Olsztynie. Zapis wideo udostępnimy wkrótce.

Jednocześnie informujemy, że na chwilę opublikowania tego artykułu na koncie Orkiestry w Olsztynie znajduje się już 311 316,86 zł. To jeszcze nie jest ostateczna kwota. Na tę będziemy musieli poczekać kilka dni, do zakończenia ostatnich licytacji prowadzonych na Allegro.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~bezdomni dali grosiaka / 2016-01-11 10:29
Z orkiestrą grali nawet bezdomni. Na olsztyńskiej starówce dwójka bezdomnych ze swoimi tobołami, podeszła do woluntariuszy , wrzuciła grosiaka do skarbonki, na ich kurtkach zawisły papierowe serduszka. Byli dumni , zadowoleni. Tak mało trzeba a znaczy wiele.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Światełko do Nieba 2016 w Olsztynie

»

10-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl