Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz/d. | 2016-01-11 13:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Turystycznie dla WOŚP

Olsztyn24
Śpiewanki odbyły się w Starym Ratuszu WBP (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej odbyły się wczoraj (10.01) odbyły się dwa wydarzenia: występ Teatrzyku „Harmonia” Jenny Burniewicz oraz Śpiewanki turystyczne z udziałem publiczności.

Wykonawcami piosenek podróżniczych byli członkowie fundacji „Stare Buty” oraz zgromadzona publiczność. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu, wystarczyło tylko wrzucić do orkiestrowej puszki dobrowolny datek.

Członkowie fundacji z wielkim zapałem przyłączyli się do wspierania WOŚP, tworząc przy tym ciepłą i sympatyczną atmosferę. W trakcie spotkania całkiem spontanicznie wylicytowano koszulkę podpisaną przez Jurka Owsiaka za 300 zł.
R E K L A M A
banner
Akcja rozgrywała się na terenie prawie całej starówki, również w Spichlerzu Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie orkiestrowi wolontariusze z Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień czekali na olsztynian, aby ci mogli zakupić przeróżne fanty i tym samym dołożyć swoją „cegiełkę”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Turystycznie dla WOŚP

»

10-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.