Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-01-11 19:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Galeria Warmińska również zagrała z WOŚP

Olsztyn24
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Galerii Warmińskiej | Więcej zdjęć »
W Olsztynie odbył się wczoraj (10.01) 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby wspomóc kwestę na rzecz wsparcia pediatrii oraz godnej opieki nad ludźmi w podeszłym wieku, zorganizowano imprezy i zabawy, podczas których orkiestrowi wolontariusze zbierali do puszek datki, a uczestniczący w nich olsztynianie miło spędzali czas.

Na jedną z takich imprez zaprosiła Galeria Warmińska. Od wczesnego popołudnia na specjalnie w tym celu postawionej w centrum budynku scenie miały miejsce liczne atrakcje oraz licytacje fantów na rzecz WOŚP.

W programie imprezy znalazły się m.in.: występ zespołu czterdziestu wiolonczelistów pod kierownictwem Pawła Panasiuka, koncert zespołu z Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, koncert Olsztyńskiej Grupy Smyczkowej „Absolwent” pod kierownictwem Doroty Obijalskiej, występ tancerek z Olsztyńskiej Szkoły Cheerleadres Soltare, spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz, koncert Chóru Dziewczęcego Cantabile PSM I i II st. w Olsztynie pod dyrekcją Agaty Wilińskiej, występ polskiego Elvisa Adama Gałki skecze i piosenki Jacka Kawalca - aktora teatralnego i filmowego.
R E K L A M A
banner
Ponadto imprezie towarzyszyła akcja edukacyjna dla dzieci i rodziców Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~fan WOŚP / 2016-01-12 09:54
Co ma do tego WOŚP? http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/przewodniczacy-szpitalnej-solidarnosci-jak-wosp-zbiera-pieniadze-na-nagrody-dla-dyrektorow?destination=node/13476
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
24. Finał WOŚP w Galerii Warmińskiej

10-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl