Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Milena Brzostek | 2016-01-12 14:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Po Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrym Mieście

Olsztyn24
24. Finał WOŚP w Dobrym Mieście (fot. CKB - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Po raz kolejny Centrum Kulturalno–Biblioteczne w Dobrym Mieście wzięło udział w niedzielnym (10.01) Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny dochód 24. Finału przeznaczony będzie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W dobromiejskim kinie Przyjaźń w niedzielę odbył się koncert, w którym wystąpiły zespoły CKB: Rozśpiewane Serduszka, Camerton, Pasja, Hiphopowe Iskry. Odbył się również pokaz tańca modern jazz. Tradycyjnie koncertowi towarzyszyły loteria fantowa oraz licytacja ofiarowanych przedmiotów m.in. kompletu wypoczynkowego, lotu szybowcem, voucheru do restauracji, bonu na tort, karnetów do kosmetyczki, fryzjera, siłowni, na zumbę, fantów fundacji: kalendarzy, notatników, koszulek, toreb, koszulki z autografem Krzysztofa Hołowczyca i Radosława Typy.

W dobromiejski Finał WOŚP włączyli się rajdowcy z automobilklubu, którzy za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki oferowali przejażdżkę z mistrzem. Na basenie Na Fali, za symboliczną kwotę poznawaliśmy podwodny świat z akwalungiem.  
R E K L A M A
banner
W 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrym Mieście pobiliśmy rekord, zbierając kwotę 24 628,70 (w 23. Finale Sztab zebrał 15 723,55). Kolejny raz dobromieszczanie udowodnili, że świetnie potrafią się bawić zbierając pieniądze na rzecz innych, tym razem dla dzieci i seniorów

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to wielkie orkiestrowanie, oraz dołożyli cegiełkę aby zasilić konto Fundacji.

Milena Brzostek
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Ania / 2016-01-13 09:24
Pan Fabisiak nawet na wsi nie utonie bo jest wyrazisty i robi swoje.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl