Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2016-01-13 16:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki przygotowały występ dla kombatantów

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Przedszkolu Miejskim nr 24 w Olsztynie odbył się dzisiaj (13.01) występ dzieci z grupy V o tematyce patriotycznej, na który zaproszono kombatantów oraz dzieci z grupy IV z zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 39 z Olsztyna.

Przygotowaniem montażu słowno-muzyczno-tanecznego zajęły się nauczycielki małych artystów, Hanna Zygler i Elżbieta Kalinowska, a współtworzyła z nimi Barbara Krzyżanek z PM nr 39.

Spotkanie odbyło się w ramach programu Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela, w którym obydwa przedszkola uczestniczą od wielu lat. Dlatego też dzieci odwiedził założyciel UNO, Zbigniewa Majchrzaka, który podkreślał, jak ważne są spotkania, na których dzieci uczą się sztuki bycia dobrym obywatelem.
R E K L A M A
banner
Niedawno, w ramach programu UNO, dzieci odwiedziły kombatantów, dzisiaj zaś odbyła się rewizyta, na którą miało przybyć kilku kombatantów. Niestety, z racji niepogody, pojawił się tylko jeden z nich - pan Mieczysław Jara, który godnie reprezentował swoich kolegów.

Po oficjalnej części uroczystości wszyscy zgromadzeni zasiedli do poczęstunku, wesoło rozmawiali, a nawet śpiewali narodowe pieśni. Był też czas na wspólną zabawę najmłodszych.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie z kombatantami w PM24

»

13-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl