Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-01-19 13:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Żeby dziadkowie dostrzegli wnuczęta...

Olsztyn24
 
Jeśli nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, zaproście ich w dniach 22-24 stycznia do Galerii Warmińskiej na badania wzroku organizowane przez Twoje Soczewki. Dbanie o zdrowie najbliższych to przecież najcenniejszy prezent.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Galerii Warmińskiej odbędzie się akcja promocji badań okulistycznych przy pomocy autorefraktometru. Po takim badaniu każdy pacjent otrzyma informacje o swojej wadzie wzroku oraz o możliwych sposobach korekcji, a także kupon na badanie pełne w gabinecie okulistycznym. W tym czasie w punkcie Twoje Soczewki będą także przygotowane specjalne oferty promocyjne.

- Zachęcamy również do podarowania Babciom i Dziadkom bonów zakupowych, które będą mogli zrealizować w Galerii Warmińskiej. Mamy tak wiele sklepów i butików, że dziadkowie na pewno wybiorą sobie wymarzony prezent - zachęca dyrektor Galerii Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Miłym prezentem dla seniorów na pewno będzie także zaproszenie ich na obiad, czy coś słodkiego do znajdujących się w Galerii Warmińskiej restauracji i cukierni. Niech choć raz babcie odpoczną od  kuchennych zajęć!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl