Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-12-15 12:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Po pierniki i choinkę do ... Galerii Warmińskiej!

Olsztyn24
 
Jeśli z trwogą myślicie Państwo o ostatnim przedświątecznym weekendzie (19-20.12), bo trzeba i pierniki zrobić, i prezenty zapakować, i choinkę kupić... - to koniecznie przestańcie się martwić i przyjeżdżajcie do Galerii Warmińskiej!

W ostatni przedświąteczny weekend będzie można kupić u nas brakujące prezenty, pięknie je opakować na wyznaczonych do tego stoiskach, a do tego w sobotę (19.12) otrzymać od nas piękną, pachnącą, żywą choinkę. Razem z Radiem Plus, które tego dnia z Galerii Warmińskiej będzie nadawało audycję na całą Polskę rozdamy Państwu 200 choinek. Aby otrzymać jedną z nich wystarczy zrobić zakupy na 50 zł i zgłosić do hostessy Galerii Warmińskiej w godzinach 14-19 lub brać udział w świątecznych animacjach Radia Plus (od godz. 11 do godz. 15).

Tego dnia w Galerii odbędą się też koncerty zespołów Mocni w Wierze, Dziecięce niebo i Perfecto, które swoimi piosenkami nastroją naszych klientów do świąt.
R E K L A M A
banner
W niedzielę (20.12) Galeria Warmińska będzie pachniała piernikami, ponieważ razem z Radiem Zet organizujemy akcję ozdabiania pierników. Każdy będzie mógł udekorować to pyszne świąteczne ciastko tak, jak mu w duszy zagra. A zapłaci za nie tylko... 1 zł!

Przez całą niedzielę i sobotę na dzieci będzie czekał najprawdziwszy Święty Mikołaj, z którym będzie można wykonać wspólne wyjątkowe zdjęcie.

Prawda, że taka wizja przedświątecznego weekendu nie przeraża? Czekamy na Państwa w Galerii Warmińskiej.

Więcej na www.galeria-warminska.pl

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl