Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-01-23 21:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Kąpiący się... przy pochodniach

Olsztyn24
Kąpiel przy pochodniach | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie stowarzyszenie „Kąpiący się zimą” pracuje nad nową świecką tradycją. Dzisiaj (23.01) już po raz czwarty zorganizowało dla miłośników zimowych kąpieli zabawę w lodowatej wodzie Jeziora Ukiel przy pochodniach.

W nocnej kąpieli obserwowanej przez sporą grupę widzów wzięło udział około 180 morsów. Przyjechali nad jezioro głównie z Olsztyna, ale także z okolicznych miejscowości: Rusi, Dobrego Miasta, a nawet Iławy.

- Nie rozgłaszaliśmy jakoś specjalnie tej imprezy, bo nocą trudniej zapanować nad bezpieczeństwem dużej liczby kąpiących się - tłumaczy Janusz Moszczyński, prezes stowarzyszenia „Kąpiących się zimą”. Sam prezes dzisiaj nie kąpał się, bo siły zużył na przygotowanie przerębli. Wraz z innymi członkami stowarzyszenia pracował nad wycięciem sporej dziury w lodzie przy plaży miejskiej od 9. rano.
R E K L A M A
banner
Kąpiel w lodowatej wodzie przy świetle pochodni zarejestrowaliśmy na filmie wideo i na zdjęciach. Zachęcamy do obejrzenia.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
„Kąpiący się zimą” w przerębli przy pochodniach

»

23-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.