Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-02-06 16:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Zimowa Akademia Karate dobiegła końca

Olsztyn24
Podsumowanie 13. edycji Zimowej Akademii Karate | Więcej zdjęć »
W tym roku po raz trzynasty Olsztyński Klub Kyokushin Karate zorganizował Zimową Akademię Karate. Dzisiaj (6.02) w sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie podsumowano sześć dni zajęć przygotowanych specjalnie na ferie dla dzieci i młodzieży z Olsztyna.

- W tym roku w Zimowej Akademii Karate wzięło udział blisko 130 osób - mówi Marek Wieczorek, prezes Kyokushin Karate. - I chociaż zajęcia były przygotowane jako forma wypoczynku dla dzieci i młodzieży, to do zabawy w poznawanie podstaw karate, a także kultury i języka Japończyków dali się też wciągnąć rodzice.

Zajęcia odbywały się codziennie, od poniedziałku, w godzinach popołudniowych. Dzisiaj podsumowano działalność Akademii. „Studenci” zaprezentowali kibicom nabyte umiejętności, a potem odebrali pamiątkowe dyplomy potwierdzające udział w zajęciach. Każdy chętny mógł też posmakować przygotowanych przez organizatorów suhi oraz różnych rodzajów herbaty.
R E K L A M A
banner
W zakończeniu zajęć wziął udział prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, honorowy patron i donator akademii. Obecna była również dyrektor ZSEH w Olsztynie Wiesława Topolnicka-Krępuła.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Zakończenie 13. edycji Zimowej Akademii Karate w Olsztynie

06-02-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl