Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-03-09 12:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Samorząd województwa ogłosił konkurs na film promujący Szlak Kopernikowski

Olsztyn24
Słonecznej tablica doświadczalna jest jedną z atrakcji olsztyńskiego zamku
W 2016 roku przypada 500-lecie przybycia Mikołaja Kopernika na olsztyński zamek, a w 2017 – 500-lecie opracowania słonecznej tablicy doświadczalnej, znajdującej się w Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Z tej okazji samorząd województwa ogłosił konkurs „Szlak Kopernikowski nas kręci” na film promujący ten szlak – jeden ze sztandarowych szlaków turystycznych w naszym województwie.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego. Aby wziąć w nim udział, należy nakręcić film promujący Szlak Kopernikowski, uwzględniając w nim postać Mikołaja Kopernika.

Technika realizacji i forma filmu są dowolne. Organizator liczy na nowatorskie i ciekawe przedstawienie tematu.
R E K L A M A
banner
Spośród nadesłanych filmów komisja konkursowa wybierze i nagrodzi tylko jedną pracę. Laureat, którego film zostanie uznany za najciekawszy, oraz szkoła, w której się uczy, otrzymają nagrody pieniężne – po 2 tys. zł.

Regulamin konkursu oraz pozostałe dokumenty konkursowe dostępne są na stronie: http://wrota.warmia.mazury.pl/turystyka/6724-szlak-kopernikowski-nas-kreci-konkurs-filmowy.

Na filmy organizatorzy konkursu czekają do 3 czerwca, a ogłoszenie wyników nastąpi we wrześniu.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl